Умови участі

У студентському кейс-чемпіонаті від компанії Метінвест
M.Student Champ

грудень 2020 – квітень 2021 року
Беручи участь у студентському кейс-чемпіонаті від компанії Метінвест «M.Student Champ» учасник/ця (ви) погоджуєтеся з викладеними нижче умовами та правилами участі:

І. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА
Тут описано умови проведення студентського кейс-чемпіонату «M.Student Champ» від компанії Метінвест у Маріуполі, Запоріжжі, Авдіївці, Дніпрі та Кривому Розі (надалі «Чемпіонат»).

Організатор Чемпіонату:

Метінвест — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна компанія. До структури групи входять гірничовидобувні й металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу. Компанія контролює весь виробничий ланцюжок – від видобутку руди та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції (надалі «Організатор»).

Партнер Чемпіонату:

CASERS — онлайн платформа для проведення кейс-чемпіонатів та конкурсів (далі «Партнер»).

1.1. Основною метою проведення Чемпіонату є:
— розвиток та поглиблення співпраці та взаємодії між підприємствами Метінвест та навчальними закладами в регіонах;
— реалізація соціальної відповідальності компанії через обмін досвідом та створення умов для практичного навчання студентів на прикладі реальних задач від підприємств;
— пошук і відбір талановитої кваліфікованої молоді для подальшої роботи на підприємствах групи Метінвест;
— просування репутації бренду компанії, як роботодавця.

До участі у Чемпіонаті приймаються рішення за напрямками:
— Автоматизація
— Інжиніринг
— ІТ
— Безперервне вдосконалення
— Охорона праці та екологія
— Виробництво
— Промислове будівництво
— Технологія і якість
— Транспорт і логістика
— Управління персоналом
— Фінанси, економіка

1.2. Визначення:
Сайт — офіційний web-портал за адресою https://www.mstudentchamp.com, на якому здійснюється приймання заявок на участь, анонси заходів та висвітлюється новини та події перебігу Чемпіонату (надалі «Сайт»).

Користувачі — відвідувачі сайту, що відповідають вимогам до участі та пройшли процес реєстрації через форму реєстрації на Сайті.

Учасники першого етапу — користувачі, які взяли участь у заході "Відкриття" та беруть участь у першому етапі Чемпіонату.

Учасники — особи, що пройшли відбір на Чемпіонат, розробили план роботи, познайомились з ментором та разом з куратором працюють над розробкою власного рішення по кейсу.

Кейс — задача від підприємства яка має реальні чи зімітовані дані, надана Організатором для розв'язання учасниками в рамках Чемпіонату.

Рішення — сформований відповідно до вимог файл, у якому учасники розкривають інноваційні, технічні, економічні та інші особливості свого розв'язання обраного кейса.

Індивідуальна реєстрація — обов'язковий етап для кожного учасника, заповнення анкети на сайті проєкту.

Реєстрація команди — заповнення даних про склад та контакти учасників команди, куратора, обраний кейс і т.п. Дані подають тільки учасники, які пройшли відбірковий етап (див. п. 3.4).

Журі — група експертів (членів журі), представники компанії Організатора, які оцінюють подані рішення та обирають переможців Чемпіонату.

Фіналісти — особи, рішення яких Журі відібрали для презентації на фіналі Чемпіонату.

Фінал чемпіонату — захід, на якому фіналісти презентують свої рішення перед журі. Журі визначає переможців. Захід може проводитись як фізично, так і у режимі онлайн, залежно від карантинних обмежень.

Команда — учасники, які за власним бажанням об'єдналися у групу і подали спільне рішення на розгляд журі Чемпіонату. Всі учасники команди мають рівні права на рішення, якщо інше не передбачено додатковою угодою між авторами ідеї.

Персональні дані — відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Ментор — представник компанії Організатора, який є фахівцем в обраній командою темі та може надати профільні консультації.

Куратор команди — представник навчального закладу (викладач, декан факультету або інший представник, зацікавлений у співпраці з бізнесом і розвитку практичної складової навчання). Він/вона покликаний направляти учасників у роботі над кейсом та допомагати побудувати ефективну роботу з ментором.

II. УЧАСТЬ У ЧЕМПІОНАТІ
2.1. Участь у Чемпіонаті безкоштовна. Реєструючись, користувачі підтверджують свою згоду з умовами участі у Чемпіонаті. Реєстрація доступна на сайті проєкту: https://www.mstudentchamp.com

2.2. До участі запрошуються:
— студенти 3+ курсів ЗВО;
— студенти 4-х курсів технікумів та коледжів.

Вимоги до учасників Чемпіонату:
— проживання у регіонах проведення Чемпіонату (Маріуполь, Запоріжжя, Авдіївка, Кам'янське, Кривий Ріг та наближені території);
— вік від 18 років на момент закриття Чемпіонату,
— навчання за спеціальністю, що відповідає обраному напрямку кейсу.

2.3. Вирішувати кейс можна самостійно або в команді до трьох осіб.

2.4. Кожну команду / учасника має супроводжувати куратор від навчального закладу. Це може бути аспірант, викладач, науковий співробітник, декан або інший представник закладу, зацікавлений у співпраці з бізнесом і розвитку практичної складової навчання. Куратор допомагає учаснику/команді розбиратися у темі, побудувати план роботи з кейсом та побудувати ефективну комунікацію з ментором.

2.5. Організатор за підтримки Партнера:
— забезпечує контакт з учасниками в режимі онлайн;
— проводить активності та навчальні зустрічі протягом проєкту (онлайн);
— модерує онлайн заходи в рамках проєкту;
— забезпечує індивідуальні візити на підприємства Організатора та консультації від менторів.

2.6. До складу Журі чемпіонату входять представники компанії Організатора. Організатор має право вносити зміни в перелік членів журі Чемпіонату.

Журі Чемпіонату відповідають за перевірку рішень, а саме:
— оцінюють запропоновані рішення учасників та фіналістів відповідно до визначених у п 4.5. критеріїв;
— визначають переможців півфіналів та фіналу Чемпіонату.

2.7. До участі приймаються рішення, оформлені у pdf форматі файлу за структурою наведеною у Таблиці 1.
Табл.1 Рекомендована структура презентації
IІІ. ПОРЯДОК І ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ

3.1. Реєстрація на Чемпіонат триває з моменту публікації оголошення і до 8 лютого 2021 року на сторінці проєкту: https://www.mstudentchamp.com. У разі потреби Організатор залишає за собою право змінити кінцеву дату реєстрації/ подачі статус форм/ проведення заходів проєкту.

3.2. Своєю реєстрацією користувачі підтверджують свою згоду з умовами участі.

3.3. Теми кейсів та деталі участі користувачі отримають на електронну адресу, яку вкажуть при персональній реєстрації.

3.4. Разом з деталями та переліком кейсів учасники отримають на електронну адресу форму реєстрації на кейс. Щоб зареєструватися на кейс, треба індивідуально заповнити форму.

3.5 Після вибору кейсу учасники запрошуються на онлайн подію Відкриття чемпіонату, де також зможуть познайомитися з підприємствами.

3.6. До 13 лютого учасники заповнюють персональну Мотиваційну анкету на основі якої ментори оберуть учасників, які зможуть продовжити роботу над кейсом індивідуально або в командах.

3.7. Перелік учасників, які пройдуть у наступний етап чемпіонату будуть оголошені на Сайті чемпіонату.

3.8. З 19 лютого стартує робота над кейсом. Учасники мають можливість спілкування з менторами.

3.8.1 До 26 лютого всі учасники, які пройшли до етапу вирішення кейсу мають сформувати та зареєструвати команди (за бажанням) або подати форму індивідуальної роботи.

3.9 Надалі Команди / Учасники заповнюють статус форми по роботі над рішенням:
3.10. Півфінал. У квітні проходить захист рішень на підприємствах Організатора (онлайн). Учасники презентують свої рішення. Журі півфіналу обирають не більше одного рішення від кожного підприємства для участі у фіналі.

3.11. Фінал чемпіонату. Кращі Команди / Учасники презентують свої рішення онлайн перед Журі Чемпіонату.

3.12. Команда / Учасник, що не виконала умови будь-якого етапу (заповнення форми реєстрації на кейс, мотиваційної анкети, статус форм чи інше), можуть бути дискваліфіковані з Чемпіонату.

3.13. Організатори залишають за собою право не допустити до участі осіб, які не відповідають вимогам до учасників Чемпіонату.

3.14. У випадках, коли Учасники не виходять на зв'язок з організаторами, їхні результати анулюються.

3.15. Організатори мають право вносити зміни до графіка проведення Чемпіонату.


IV. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

4.1. Перший відбір рішень проходить на підприємствах Організатора. Команди/ Учасники презентують рішення в онлайн форматі перед Журі півфіналу (експерти, ментори від підприємств).

4.2. Півфінали проходять окремо на кожному з оголошених підприємств. Журі півфіналів обирає кращі рішення та кращих учасників для подальшої співпраці у рамках практики, дуального навчання або працевлаштування.

4.3. До фіналу проходить не більше одного найінноваційнішого рішення від кожного підприємства.

4.4. Оцінку рішень на Фіналі проводитимуть Журі

4.5. Критерії оцінки рішень на півфіналах та фіналі:
Табл.2 Критерії оцінки рішень на півфіналах та фіналі
Максимум балів, які можуть отримати автори рішення — 100 балів.
V. ПРИЗОВИЙ ФОНД

Призовий фонд та спосіб його розподілу між переможцями Чемпіонату зазначений на офіційному Сайті Чемпіонату. Організатор лишає за собою право змінювати призовий фонд протягом Чемпіонату, повідомляючи про зміни на Сайті.


VI. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Беручи участь у Чемпіонаті всі сторони, а саме: користувачі, учасники першого етапу, учасники, ментори, координатори та інші зобов'язуються дотримуватись та не порушувати прав інтелектуальної власності третіх осіб. Надаючи Рішення, особа, що його надає, гарантує наявність усіх необхідних прав для його передачі Організатору та/або Партнеру, відповідно до цих Умов участі.

У випадку порушення вищезазначеної гарантії, особа, яка надає Рішення зобов'язується, у випадку отримання претензії Організатором та/або Партнером, самостійно її врегулювати та самостійно нести відповідальність.

Рішення повністю або частково можуть бути надалі використані у роботі Організатора. Особа, що надає Рішення відповідно до цих Умов участі, з моменту його надсилання Партнеру та/або Організатору, передає Організатору виключні майнові права інтелектуальної власності на втілені в такому Рішенні об'єкти права інтелектуальної власності (а саме: а) виключне право на використання об'єктів права інтелектуальної власності в будь-які формі та будь-яким способом (зокрема: опублікування, відтворення, використання в господарській діяльності, перероблення та адаптації, тощо); б) виключне право дозволяти використання іншим особам; в) виключне право перешкоджати неправомірному використанню, в тому числі забороняти таке використання) на весь строк охороноздатності таких об'єктів та без обмеження по території використання.

У разі використання рішення за межами Чемпіонату сторони зобов'язуються проінформувати один одного про таке використання.

VІI. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

6.1. Факт участі у Чемпіонаті означає, що Учасники Чемпіонату погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища та інші матеріали, зокрема, зображення учасників і учасниць (в тому числі фото- та відеоматеріали) можуть бути використані будь-яким способом Організатором, Партнером та їхніми уповноваженими представниками в рекламних цілях і з метою інформування, трансляції та ретрансляції, без оформлення додаткової угоди з учасниками й учасницями Чемпіонату і без сплати будь-якої винагороди.

6.2. Організатори Чемпіонату зобов'язуються використовувати персональні дані Учасників виключно відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Надання згоди також відбувається шляхом підписання цих Умов участі в електронному вигляді на Сайті шляхом проставлення відповідної відмітки при реєстрації.

6.3. Партнер зберігає персональні дані учасників протягом розумного терміну, необхідного для виконання своїх зобов'язань відповідно до цих Умов участі. Персональні дані учасників, що не пройшли до наступного етапу або були дискваліфіковані чи виключені із Чемпіонату відповідно до цих Умов участі, можуть зберігатися у Партнера для повідомлення про наступні Чемпіонати, якщо сторони не домовляться про інше в індивідуальному порядку.

6.4. Партнер зобов'язується не розкривати й не передавати третім особам (крім підприємств Організатора), не вказаним у цих Умовах участі, зібрані персональні дані та іншу інформацію без згоди Учасників, крім випадків, коли такі дії є обов'язковими згідно з чинним законодавством України; є достатні підстави вважати, що розкриття такої інформації необхідно для дотримання чинного законодавства України, вимог юридичного процесу або законного запиту державних органів.

6.5. Партнер вживає всіх необхідних заходів для захисту персональних даних Учасників від неавторизованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. При цьому Партнер не несе відповідальності за незаконні дії третіх осіб, хакерів, зловмисників та інших порушників, які можуть намагатися заволодіти повністю або частково персональними даними Учасників, а також використовувати їх в особистих цілях.

VІІI. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1 Організатор та партнер залишають за собою право періодично вносити зміни та поправки в ці Умови участі та публікувати їхню нову редакцію на Сайті. Учасники повинні періодично перевіряти Сайт, щоб пересвідчитись, що розуміють зміст внесених змін. Партнер також може проінформувати Учасників про внесення змін до цих правил шляхом надсилання листа на електронну пошту.

7.2 Організатори залишають за собою право обирати формат, скасовувати чи переносити Фінал чемпіонату на власний розсуд, враховуючи соціально-політичну, санітарно-епідеміологічну ситуацію в країні на момент проведення заходу.

Контакти організаторів:
Телефон: +38 (050) 056 27 70
Email: support@casers.org